Як під’єднатися до мережі Інтернет?

подключиться к интернет

Для під′єднання до мережі "Sunline" не потрібно додаткового обладнання (наприклад, модема). Потрібен комп′ютер із мережевою картою та Ваше бажання. Наші співробітники готові налагодити на Вашому комп′ютері необхідні налаштування та за потреби допомогти розібратися в питаннях, які у Вас виникнуть.

Під′єднатися до мережі дуже просто і зручно. Вам не обов′язково приходити в офіс, достатньо просто заповнити онлайн заявку.

Укладання договору

Укласти договір можна кількома способами:

Оплатити рахунок

Після укладення договору, необхідно оплатити рахунок, сума якого складається з плати за під′єднання й абонплати за перший місяць обслуговування відповідно до обраного тарифного плану. Для оплати можна скористатися будь-яким зручним способом.

Під’єднання

Після надходження грошей на рахунок компанії наш співробітник зателефонує Вам і домовиться про зручний для Вас день і час під′єднання.

У вартість під′єднання входить: проведення кабелю до приміщення замовника; надання кабелю UTP довжиною до 20-ти метрів для самостійного проведення у приміщенні замовника; надання 1-го порту в обладнанні виконавця; разове налаштування з′єднання на 1 пристрої замовника; налаштування IPTV (комп′ютер, планшет чи смартфон).

Зазначені тарифи не охоплюють установлення й подальше обслуговування обладнання та програмного забезпечення замовника. Додаткові послуги, пропозиції обговорюються із замовником окремо та додатково оплачуються за письмовою заявою замовника.