Схеми під′єднання до мережі

1.

Це один з простих і поширених способів під′єднання, що дозволяє під′єднати тільки один мережевий пристрій.

2.

Даний спосіб застосовується, якщо потрібно під′єднати одночасно декілька комп′ютерів до мережі, проте на кожен додатковий комп′ютер потрібно мати додаткову IP адресу.

3.

Це самий відомий і поширений спосіб, який дозволяє під′єднати будь-які гаджети, ноутбуки, ПК, проте, він не розрахований для високих навантажень на мережу та інтернет.

4.

Даний спосіб дозволяє під′єднати будь-які дротові пристрої, він розрахований на середнє навантаження на мережу та інтернет. Навантаження в основному залежить від моделі пристрою. Зараз існує широкий вибір моделей з різними можливостями і додатковими характеристиками, такими як : FTP- Сервер, SMB- сервер і т.д.

5.

Даний спосіб дозволяє під′єднати будь-які дротові пристрої і є стійким до високих навантажень на мережу та інтернет. Він також дозволяє суттєво розширити можливості використання інтернет. За бажанням можна встановити незалежний WEB- сервер, FTP- сервер, SMB- сервер, ігрові сервери та інші застосування, що вимагають максимальної віддачі мережі та інтернет.

6.

Цей спосіб дозволяє під′єднати будь-які гаджети, ноутбуки, та користуватись інтернетом за допомогою павербанка при відключенні світла.