Акції

Діючі акції від компанії Sunline

Наша мета - запропонувати Вам найвигідніші та найкращі умови співпраці. На цій сторінці Ви можете ознайомитися з діючими акційними пропозиціями на послугу "Інтернет для дому".


Легкий старт

Легкий старт 150 грн: 1 Гбіт/с + ТБ

Бажаєш високошвидкісний інтернет з телебаченням? А ще знижку та найкращі умови? Підключайся на тариф «Комфортний-1000+ТБ.150-2023» та насолоджуйся інтернетом на швидкості до 1 Гбіт/с і телебаченням від 125 каналів за ПІВЦІНИ! Вартість підключення - 1 грн за умови внесення передоплати в розмірі 450 грн або на стандартних умовах. Акція проводиться тільки для нових абонентів. Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.

Замовити


Легкий старт

Легкий старт 110 грн: 100 Мбіт/с + TБ

Бажаєш якісний інтернет з телебаченням? А ще знижку та найкращі умови? Підключайся на тариф «Оптимальний+ТБ.110-2023» та насолоджуйся інтернетом на швидкості до 100 Мбіт/с і телебаченням від 125 каналів за ПІВЦІНИ! Вартість підключення - 1 грн за умови внесення передоплати в розмірі 300 грн або на стандартних умовах. Акція проводиться тільки для нових абонентів. Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.

Замовити


Потрійна вигода!

Потрійна вигода!

Маєте багато гаджетів, а швидкості не вистачає? Хочете дивитись телебачення в цифровій якості, але старий телевізор не допомагає? Тоді підключайте 1 рік Гігабітного Інтернету з телебаченням від 125 каналів за 2999 грн - та отримайте в подарунок медіаприставку та гігабітний роутер! Wi-fi роутер TP-Link вже налаштований для роботи в мережі. Кількість акційних роутерів та медіаприставок обмежена. Акція проводиться з 10 травня 2023 року по 31 грудня 2023 року для нових абонентів. Ознайомтесь детальніше з умовами проведення Акції «Потрійна вигода!».

Замовити


Гігабітний мікс!

Гігабітний мікс!

До 31 грудня 2023 року поспішайте скористатися нашою МІКС пропозицією і всього лише за 1799 грн отримайте: гігабітний wi-fi роутер TP-Link, 12 місяців інтернет до 1 Гбіт/с та телебачення більше 125 каналів, під'єднання до мережі. Wi-fi роутер TP-Link вже налаштований для роботи в мережі. Не гайте часу та мерщій під'єднуйтесь до Гігабітного мікса! Акція проводиться з 10.05.2023 року по 31.12.2023 року для нових абонентів. Ознайомтесь детальніше з умовами проведення Акції «Гігабітний мікс».

Замовити


TV мікс!

TV мікс!

Готуйтесь до затишних вечорів з улюбленими фільмами та філіжанкою запашної кави! Обирайте швидкість Інтернету (100 Мбіт/с або 1 Гбіт/с) та всього лише за 1350 грн отримайте: медіаприставку iNeXT TV5, 12 місяців Інтернет на вибраній швидкості, телебачення більше 125 каналів, під'єднання до мережі. Кількість медіаприставок обмежена, встигніть підключитись! Акція проводиться для нових абонентів. Ознайомтесь детальніше з умовами проведення Акції «TV мікс».

Замовити 100 Мбіт/с


Замовити 1 Гбіт/с


Щасливий переїзд

Щасливий переїзд

При переїзді на нову квартиру ви завжди можете взяти інтернет «з собою»! Скористайтесь нашим подарунком: при внесенні авансового платежу за 1 місяць, згідно вибраного тарифного плану, - послуга під'єднання надається безкоштовно*. Наші майстри допоможуть під'єднати обладнання на новому місці, - і ви знову в мережі! Звертаємо увагу, що термін від дати розірвання поточного договору й укладання нового не повинен перевищувати 30 календарних днів. Акція «Щасливий переїзд» діє постійно.
* Під «безкоштовно» мається на увазі придбання за 1 грн.

Замовити


Перехід від іншого провайдера

Перехід від іншого провайдера

За умови переходу від іншого провайдера і внесення авансового платежу за 1 місяць згідно вибраного тарифного плану, послуга під'єднання до нашої мережі надається безкоштовно.
* Під "безкоштовно" мається на увазі придбання за 1 грн.

Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.

Акція діє постійно.

Замовити


Приведи друга - отримай 200 грн!

Приведи друга - отримай 200 грн!

Ми цінуємо віддану дружбу! Рекомендуйте друзям, знайомим і сусідам нашу компанію і отримуйте 200 грн на свій рахунок за кожного залученого друга. Кількість приведених друзів не обмежена!

Акція "Приведи друга" діє постійно.

Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.