Способи оплати послуг компанії Sunline

Ми пропонуємо широкий вибір способів оплати й постійно працюємо над новими сервісами.

Ви можете завантажити й роздрукувати бланк квитанції, або скористатися перерахованими нижче способами оплати через Особистий кабінет.


Оплата через monobank

Оплата через monobank

Поповнити особистий рахунок можна також через мобільний додаток monobank. Якщо Ви є клієнтом UniversalBank, то оплата наших послуг може бути більш зручною та вигідною для Вас. Інструкція для оплати.


Оплата через Портмоне

Оплата через Portmone

Сервіс Portmone наразі пропонує два способи поповнення Вашого балансу. Для зареєстрованих користувачів – це можливість підписатися на рахунки компанії. Для незареєстрованих користувачів – це можливість проведення миттєвих платежів з будь-якої банківської карти, що підтримується, без реєстрації. Для безпомилкових швидких платежів ми рекомендуємо Вам скористатися особистим кабінетом.


Оплата через Платіжні Термінали

Оплата через Платіжні Термінали

Це один із найзручніших способів оплати: розміщення термінала в офісі нашої компанії і в найбільш відвідуваних громадських місцях, мінімум часу для проведення операції, зарахування коштів на Ваш рахунок протягом 10 хвилин.

Наразі є можливість оплатити послуги нашої компанії через платіжні термінали
"Приватбанк", "City24".

При оплаті через платіжні термінали Вам потрібно вказувати ідентифікатор клієнта, який Ви можете дізнатися в Особистому кабінеті.


Оплата через банк

Оплата через Банки або Поштові відділення

  1. Ви можете завантажити та роздрукувати бланк квитанції, або скористатися перерахованими нижче способами оплати через Особистий кабінет.
  2. Оплата через Банки або поштові відділення

Для того, щоб здійснити оплату, Ви можете скористатися абонентською книжкою квитанцій, яку Ви можете отримати в абонентському відділі, або завантажити й роздрукувати бланк квитанції.

Банківські реквізити
Одержувач платежу: ТОВ "САНЛАЙН.НЕТ.ЮА"
ЄДРПОУ: 35977267
IBAN: UA653220010000026001110000477
Банк одержувача: АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК"
Призначення: За послуги інтернет, договір No. nnnnn

Оплата через банк

Оплата через "Приват24"

Ви можете оплатити послуги нашої компанії за допомогою сервісу "Приват24", використовуючи не тільки комп'ютер, але й мобільні пристрої (планшети, мобільні телефони, iPad).

З інструкцією як здійснити платіж, Ви можете ознайомитися за посиланням:

Оплата через iPay.ua

Оплата через iPay.ua

iPay.ua – всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті, який дозволяє оплачувати послуги нашої компанії, не виходячи з дому. До оплати приймаються банківські картки VISA або MasterCard. Для поповнення вам знадобитися на сторінці оплати ввести ідентифікатор користувача та суму оплати.